Teslimat ve İade Koşulları

Son güncellenme: 07/04/2023

Teslimat Şartları

Teslimat şekli: Elektronik ortamda online teslimat

FİZİU tarafından satışa sunulan egzersiz kütüphanesi ve egzersiz programı atama hizmeti elektronik ortamda gerçekleştirilmekte olup, sözleşme konusu hizmet ödeme ile tüketicinin kullanımına açılmaktadır. Bu nedenle satışa sunulan hizmetin herhangi bir kargolama işlemi söz konusu değildir. FİZİU satın almadan itibaren en geç 48 saat içerisinde alınan hizmetin kullanıma açıldığına dair sözlü veya yazılı olarak tüketiciyi bilgilendirmekle yükümlüdür. Tüketiciye E-posta-SMS veya Müşteri Hizmetleri Temsilcisi kanalıyla yapılan her türlü bildirim geçerlidir.

İade ve İptal Şartları

Satın aldığınız üyelik hizmetini, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Fiziu.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Kampanyalı dönemde kaydolunan eğitim programlarında iade süreci bulunmamaktadır.

İade, Tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, Tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale ve EFT şeklinde yapılacaktır. FİZİU tüketiciye hizmet bedelinin tamamını banka aracılığıyla tek seferde geri öder. FİZİU tarafından hiçbir surette tüketiciye elden nakit olarak para iadesi yapılmaz.